Gijs zoekt een Appartement / Huurwoning in Den Haag

Gijs zoekt: Een Appartement / Huurwoning in Den Haag

  • Appartement / Huurwoning
  • Min. 40 m2
  • 03 Per direct

Beste,

Wij zijn Gijs Holtus (25) en Fleur van Asselt (26) en we zoeken een fijne plek om samen te gaan wonen in Den Haag of Utrecht. Na respectievelijk 7 en 8 jaar met veel plezier zelfstandig te hebben gehuurd, laten we het studentenleven achter ons en zijn we toe aan meer rust en stabiliteit.

Per 1 december start ik (Gijs) fulltime als Private Equity Analyst bij vermogensbeheerder MN in Den Haag. Op dit moment werk ik nog als werkstudent bij BDO Deal Advisory (€2.200 bruto per maand). Fleur werkt bij het Ministerie van Justitie en Veiligheid en loopt daar vanaf december stage (andere afdeling).
Ons hudig gezamelijk bruto inkomen :
Gijs: €2.200
Fleur: €3.500 
Totaal: €5.700 per maand

Ons gezamenlijk bruto inkomen vanaf 1 december:
Gijs: €4.341
Fleur: €600
Totaal: €4.941 per maand

Omdat we begrijpen dat financiële zekerheid voor een verhuurder belangrijk is, staat mijn vader daarnaast garant voor de huur.

In onze vrije tijd zijn we sportief, ontdekken we graag samen nieuwe plekken en genieten we van een goede kop koffie of een drankje op het terras. We zijn rookvrij, hebben geen huisdieren en zijn rustige, nette huurders die goed voor hun woning zorgen. Positieve verhuurdersverklaringen van onze huidige verhuurders liggen klaar.

We komen graag langs voor een bezichtiging en vertellen dan met plezier meer over onszelf!

Met vriendelijke groet,
Gijs Holtus & Fleur van Asselt
0627375416 - 0610351405

Algemene informatie: Gijs
  , 25 jaar